Şirketimiz profesyonel kadrosu ile esnek ambalaj, yapışkanlı ürünler (bant, koruma bandı) gıda ambalajları üretimlerinde kullanılan baskı makineleri, laminasyon makineleri, bobin dilimleme makineleri ve özel amaçlı üretim makineleri konusunda siz değerli müşterilerimize proje odaklı hizmet vermektedir.

Yurt dışı ihracatında büyük hamleler yapmış olan firmamız kendi markası ve teknolojileri ile yurt dışında aranılan marka olma hedeflerini de yakalamış bulunmaktadır.Bizden esirgemediğiniz destek ve öz güven için siz değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurulduğu günden itibaren sektöründe teknolojinin en ilerikademelerini ilke edinmiş olan firmamız müşterisini ve kendisini güvence altına alarak daima hedefe götüreceğine inandığı kalite sistemini taviz vermeden ilerletecek ve bunu geliştirecektir.

Bu hedef doğrultusunda en gelişmiş teknolojiyi yakalayarak verimli ve yüksek performanslı uzun süre kullanılabilir ürünler üretmeyi , her ürünü özen göstererek doğru yapmayı dünya ürünü olan makine üretimlerimizi ve teçhizatlarını kolay temin edilebilir hale getirmeyi,müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak proseslerini müşteriye aktarmayı amaç edinmiş olan firmamız günümüzde yaşanılan yoğun rekabet ortamında müşteri esaslı projeler üreterek müşterilerimizi korumayı ve bu ilkeler doğrultusunda yılmadan azimle çalışmaya özen gösterecektir.

Müşterilerimizin ilerlemesi sanayininin ilerlemesidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dünyanın yaşanabilir yer olması ve bizden sonraki nesillere örnek teşkil edebilmesinin bilincinde olan bireyler olarak doğanın korunması gerektiğine inanıyoruz. Bu anlamda firmamız ambalajın dönüşümünün ve yeniden kullanılabilir olması için enerji odaklı harcamaların arttığı sanayimizde mümkün olduğunca üretim makinelerini fire oranlarını minimize ederek siz değerli müşterilerimizin kayıpsız üretim sağlamasına yardımcı olacak projeler gerçekleştirmektedir. Enerji ne kadar doğru kullanılırsa doğanın dengesinin korunmasında hepimiz katkıda bulunuruz.

TEKNOLOJİMİZ

Kurulduğu günden bu yana PROMATEK dünyadaki yüksek teknolojileri yakından takip eden, yaptığı yatırımlarla hızlı ve hassas makine parçalarının üretimini sağlayan ileri teknoloji makineleri kullanan, yeni ürünleri ve projeleri için yüksek teknolojiden ödün vermeyen yapısı ile taklitten uzak, müşteri esaslı taleplerin gerçekleştirilmesini sağlayan ve bunları müşterilerine entegre eden politika izlemektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Başarının insan olgusu ile geldiğine inanan, insan faktörünün büyük önem arz ettiği sanayide, makine üretimlerimizde ve projelerin gerçekleştirilmesinde çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin tecrübeli ve donanımlı olmasına özen göstermektedir.